רבות מחשבות בלב איש, ועצת ה' היא תקום. משלי יט

הרשמה חינם למגזין הקבלה החודשי

אימייל:
שם:
שיעורים לצפייה
לימוד קבלה באינטרנט
לוח הרצאות וקורסים
ספרים | משה שרון
חנות ספרים ודיסקים
מאמרים
קורס | הרצאה | חוג בית
אימון אישי / זוגי
מן התקשורת
איך עושה משפחה?
לפי הקבלה
זוגיות לפי הקבלה
טיפים לחיים
ספרי קבלה להורדה
חנות ספרים ודיסקים
חגי ישראל לפי הקבלה
פרשות השבוע לפי הקבלה
שאלות נפוצות | קבלה
פיוטים
שעורים להאזנה לפי נושאים

טוען
לפעמים לא לתת זה הכי לתת / משה שרון

נתינה היא ערך עליון, מוסר חברתי ואישי שאין מילים לתאר הכרחיותו. אך האם נתינה היא תמיד אקטיבית? צריך בהכרח לייעץ / להכין סלי מזון כדי להיות בצד הנותן? חייבים לתת כדי לתת או שלפעמים נתינה יכולה להיות פאסיבית מאוד, כמעט בלתי נראית?

האהבה לא מתה | משה שרון

ניגוד למליוני הרופאים שמטפלים לנו בלחץ הדם, פותחים לנו את העורקים ומבצעים בנו מעקפים, מנסים למנוע את התקף הלב הבא, מי מרפא לנו את הלב השבור? מי דואג שנאהב ונתרגש כמו כשהיינו ילדים?

קבלה וקואצ'ינג – על קצה המזלג | משה שרון

השאלה הזו מטרידה אותי בכל יום בבואי להפגש עם מתאמנים שהגיעו בכדי לשפר את חייהם. אצל אחד תוכל לפגוש שפע אינסופי של ממון וחוסר בשמחה, אצל האחר – כשרונות לא ממומשים, השלישי בלבול גדול והרביעי רוצה בזוגיות שאיננה. בכל יום ויום אני מופתע עד כמה יצירתי הבמאי והתסריטאי של העולם.

מלכודת התענוג

תענוג הוא סם החיים של כל בני אדם אבל הוא גם סם המוות של רובנו, המכורים אליו בצורה זו או אחרת

תיקון הכסף | משה שרון

כותבת סדרת הספרים על "הארי פוטר" הגישה ל 21 הוצאות לאור את הספר הראשון. כל ההוצאות השיבו בשלילה. רוב האנשים בשלב הרבה יותר מוקדם היו מוותרים וזורקים למגירה את מה שהיום שווה מיליונים. הסופרת לא התייאשה. ההוצאה ה22 הסכימה והשאר הסטוריה.

גאות ושפל

פעם אחת היא ראתה אותו בפייסבוק, מחזיק את התינוק שלהם, ורק דמיינה איך הוא היה נראה בתצריף שלו ושלה.

הפחד מהפחד

פחד זה טוב או רע

להתעצבן פירושו

רגע אחרי שאנחנו מקבלים עצות אינסופיות ומרחיקות לכת - אנחנו שוכחים ונופלים שוב לאותו לחץ מתסכל, מתעצבנים, יוצאים מאיזון ונלחמים עם כל העולם. למה זה קורה לנו? מדוע אנחנו יוצאים מאיזון?

תוצאות רבותי תוצאות

לכולנו יש חלומות ומטרות. כולנו רוצים להיות במקום טוב יותר. אבל איך עושים זאת? כיצד עוברים נכון מרמת המחשבה לרמת המעשה?

לברוא את המציאות

אישה אחת שפעם הכרתי נהגה לצטט את כוהן הניהול המודרני, פיטר דרוקר, באומרו "הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד - היא ליצור אותו". בקריאה ראשונה באמת משפט יפה, אך כשחושבים עליו לעומק - נופל לו האסימון אט אט, ואנו נשארים עם תיק כבד של אחריות על חיינו, עתידנו, רגשותינו ומה לא. מרגישים את הכובד? יופי. אז אפשר להתחיל.

החותם כמניע

מדוע אנשים צריכים להשאיר אחריהם זיכרון, מצבה, ספר, סיפורי גבורה? מדוע הם בונים בניינים עם שמם באותיות קידוש לבנה. מדוע הם רוצים להחרט מעל דפי ההסטוריה? מדוע הם משאירים צוואות שמעבירות מסר לצאצאיהם? או במילים אחרות, אם אנו מתים בשלב מסוים, מדוע אנו זקוקים להשארת חותם אחרי לכתנו?

בעיית קשב וריכוז ל 100% מהאוכלוסייה?

הקשבה היא הגדולה במיומנויות התקשורת בין בני האדם. למה? כי באמצעות הקשבה אנחנו מעניקים את מלוא תשומת הלב והכבוד הראוי לאדם או לאנשים להם אנחנו מקשיבים - אז איך עושים את זה?

חשיבה יצירתית שיטתית

מה היית עושה אם ילדים היו משחקים תחת חלונך ומטרידים את מנוחתך? מבקש מהם יפה? צועק עליהם? מאיים עליהם?

פחד או אהבה?

היא הסתכלה בי ואמרה שהמאמן הראשון שנפגשה עמו למפגש אחד דווקא ייעץ לה לעזוב וללכת אחרי החלום שלה. הוא צודק, אמרתי לה, אבל אני מציע לערוך ניסוי בן 3 חודשים שמתחיל מרגע זה

מזל שזה לא עניין של מזל

האם אנחנו חופשיים לבחור את חיינו? מה גורל קבוע מראש ומה תלוי בי? מה פירוש "הכל צפוי והרשות נתונה"? האם ניתן לשנות את הגורל או המזל?

שירות כנתינה לאחרים ולעצמך

בעידן שבו נותני השירות בארגונים נשחקים עד דק מרוב סדנאות, מחייכים באופן מלאכותי ומדקלמים משפטים שירותיים, מתגלה צורך בגישה שירותית חדשה. גישה המעצימה את נותן השירות ויכולותיו המולדות מחד, ומאידך מפתחת בו את תחושת הזכות בנתינה לאחר.


אפסייט - בניית אתרים בניית אתרים אפסייט