אפילו כל העולם יאמרו לך שצדיק אתה, תהיה בעיניך כרשע. מסכת נדה

הרשמה חינם למגזין הקבלה החודשי

אימייל:
שם:
שיעורים לצפייה
לימוד קבלה באינטרנט
לוח הרצאות וקורסים
ספרים | משה שרון
חנות ספרים ודיסקים
מאמרים
קורס | הרצאה | חוג בית
אימון אישי / זוגי
מן התקשורת
איך עושה משפחה?
לפי הקבלה
זוגיות לפי הקבלה
טיפים לחיים
ספרי קבלה להורדה
חנות ספרים ודיסקים
חגי ישראל לפי הקבלה
פרשות השבוע לפי הקבלה
שאלות נפוצות | קבלה
פיוטים
שעורים להאזנה לפי נושאים

טוען

הרצאות | משה שרון

 

לברוא את המציאות – Coaching  עצמי

כולנו עוברים שינויים במהלך החיים, אישיים ומקצועיים, פנימיים וחיצוניים כאחד. כולנו חווים פחדים מן החדש וה"לא מוכר" ורובנו בורחים משינויים ומחפשים אחר המוכר והנוח. הרצאת "לברוא את המציאות" מטיחה את משתתפיה שוב ושוב על קירות הקיבעון שהם בעצמם בנו ומוכיחה מעל כל צל של ספק שאדם הלוקח אחריות על גורלו ומוכן לחלום ולרצות- מסוגל, לברוא לעצמו מציאות חדשה. בהתחלה בראשו ואחר כך הלכה למעשה.

הרצאה מרתקת, מצחיקה וחווייתית המעניקה זווית הסתכלות חדשה לחיים ומחוללת שינוי בכל ההיבטים והתחומים המקצועיים. הרצאה בלתי נשכחת.

 martze

לכעוס בלי להרוס

למה זה קורה לנו? מדוע אנחנו יוצאים מאיזון? למה רגע אחרי שאנחנו מחליטים שאנחנו לא יוצאים יותר מאיזון - אנחנו שוכחים ונופלים שוב לאותו לחץ מתסכל, מתעצבנים, יוצאים מאיזון ונלחמים עם כל העולם?

ההרצאה "לכעוס בלי להרוס" מבוססת על האמונה כי כל רגש או תגובה שלנו מקורם בפרשנות, ומציעה מספר כלים רבי עוצמה להשגה של איזון נפשי. היא מאפשרת למשתתף בצורה חווייתית, להבין את הנזק שנגרם לו ולסביבה כתוצאה מהיציאה מהאיזון. היא מקנה כלים רבי עוצמה לחזרה לשקט נפשי, איזון ועוצמה, ומסיימת בעוזרה לפרט להבין את הסיבות בעטיין יצא מאיזון ומה עליו לעשות על מנת שבעתיד יוכל להישאר שקט ומפוקס לנוכח אותם אירועים שפגעו בשלוותו.

 

משה, תודה רבה על אתמול!! דיברנו על ההרצאה שלך עוד הרבה זמן אחרי שהלכת. אתה מרצה בחסד עליון! וכל מי שלא שמע אותך - מפסיד. היו לא מעט שניגשו אלי בסוף ושאלו "איפה החבאתם אותו?" ואני בהחלט יכולה להבין את ההתאהבות שלהם בך. תודה . חנה אורה עובדיה

חשיבה יצירתית שיטתית

מה יגרום לנו לצאת מהקופסא ? מה יגרום לנו להתחיל לחשוב אחרת?

הרצאה זו מאתרת כשלים לוגיים רבים בחשיבתנו הנורמטיבית, מנפצת הנחות יסוד שגויות על חיינו ומאתגרת את מוחנו עד כאב.

הרצאה מרתקת, המשלבת בדרך משעשעת ומעוררת השראה אתגר אינטלקטואלי יחד עם חשיבה יצירתית-שיטתית.  

 

 משה ארוך

העולם לא יכול להתקיים בלעדיך

 

אלברט אינשטיין אמר פעם ש"כל אדם הוא גאון, אבל אם תשפטו דג לפי היכולת שלו לטפס על עץ, הוא יחיה כל חייו באמונה שהוא טיפש". בכל יום אנחנו פוגשים "גאונים" מבוזבזים, דגים שמטפסים על עצים וחווים חוויה של כישלון, ילדים ומבוגרים שלא מודעים לייחודיות שלהם ולא מעיזים ללכת אחרי החלומות שלהם.

ואם לא? מה קורה כשאנחנו לא מצליחים לממש חלומות? התשובה פשוטה: רע לנו. מאוד. או בלשונו של אברהם מאסלו: "אם אתה מתכוון להיות משהו שפחוּת ממה שאתה מסוגל להיות, סביר להניח שתהיה אומלל כל ימי חייך".

הרצאה מרתקת, חווייתית ועמוקה, שגורמת למשתתפים להתבונן על חייהם באור חדש, לנוע תנועה אמיתית לעבר הגשמת חלומותיהם ומניחה אותם במקום שלם ומאושר יותר.

 

מזל שזה לא עניין של מזל

מדוע אחד הוא עשיר ומפורסם והאחר עובד כפועל פשוט ואנונימי? למה אחד נולד למשפחה עשירה ואילו האחר לענייה? למה האחד מצליח בכל דבר בו נוגע ואילו האחר נכשל?

המשמעות של המושג "מזל" באה מהשורש "נ-ז-ל" ומתארת למעשה מעין תהליך שבו אנרגיה "נוזלת" ממעלה למטה.

בעבור מי שמכיר את החוקים המפעילים את המערכת, תהליך זה של "נזילת אנרגיה" מתוכנן וידוע מראש. עבורנו, מי שעדיין לא למדו להכיר את מערכת החוקים, "נזילה" זו היא מקרית ואינה ידועה מראש, על כן אנו מכנים אותה "מזל". אז מהם החוקים? האם ניתן ללמוד אותם?

הרצאת "מזל שזה לא עניין של מזל?" מציעה למשתתפיה 4 עקרונות לחיים בעלי מזל ומוכיחה מעל כל צל של ספק, שהמזל שלנו - נמצא תחת שליטתנו.  

 תודה על ערב מושלם. הצלחת לרתק , להפתיע, להצחיק לשלוח אותם עם חומר למחשבה והכי חשוב להשאיר אותם בכיסא שעה וחצי....אתה אומן. שלומית

הקשב

זה נשמע מפתיע אך האנשים המצליחים ביותר הן בתחום העסקי והן בתחום האישי מתגלים לרוב כ"מקשיבים" הטובים ביותר ולאו דווקא כדוברים הטובים ביותר. הם מתאפיינים ביכולת רגשית מפותחת, ולאו דווקא כבעלי יכולת שכלית מפותחת.  אז איך אתה מתנהל ? מדוע ישנם אנשים המצליחים לסחוף אחריהם את ילדיהם או עובדיהם לביצועים מקסימאליים ולנתינה מעבר להכרח ורבים אחרים שלא?

3 האשליות שמנהלות לנו את החיים – סוד השמחה

מה עוצר אותנו מלהתרגש, מלהתלהב, להוקיר ולהעריך את היש? ישנן 3 אשליות ששמות לנו מסך על השמחה ומעציבות אותנו בכל רגע ורגע. מהן? מה מגלים כשמסירים אותן? ומה הקשר לשמחה?

אני אוהב אותך – סוד האהבה והנאהבות

מה פירוש המילים אני אוהב אותך? מדוע ישנם אנשים נאהבים יותר מאחרים? ולמה אף אחד לא לימד אותנו את זה בבית ספר? שיעור שעושה סדר באהבה.

אינטיליגנציה רוחנית

בחלקה הראשון של המאה העשרים הפך המושג IQ, מנת המשכל, למושג מרכזי איתו בחנו אינטליגנציה. מאז, ולאחר אלפי מחקרים פסיכולוגיים התגלה כי גם האינטליגנציה הרגשית, זו המעניקה לנו מודעות לרגשות שלנו ושל זולתנו כמו גם יכולת לאהוב ולחמול, משפיעה על יכולותינו והתנהלותינו. ייחודיותה של סדנא זו הוא בלימוד מרכיבי אינטליגנציה נוספת – זו הרוחנית, שהוגדרה מדעית רק בעשור האחרון. אינטליגנציה זו מאפשרת לנו להתמודד עם בעיות של משמעות ושל ערך. באמצעותה אנו יכולים למקם את מעשינו בהקשר רחב יותר, עשיר ומשמעותי יותר. ההיבט הרוחני הזה נשכח כמעט לחלוטין בעולם החומרני, התובעני והרציונליסטי של המאה ה-20  ואת המחיר לחשיבה זו אנו רואים באובדן המשמעות האישית, במרדף אחר החומר ובחוסר הסיפוק שנובע מכך.

מטרות ההרצאה:   הגדלת הרגישות של האדם לצרכיו ולצרכי סביבתו, חשיפה למגוון גישות רוחניות היכולות לשרת את האדם בעולם המודרני, כלים מעולם הרוח לחיים מאוזנים יותר.

 

לעניין את מי שכבר ראה הכל- אומנות העברת המסר

אומני העברת מסרים אינם בהכרח חדי הלשון וזריזי המחשבה שבינינו כי אם אלו שמכירים ב"עיוורונם". המסר אותו אנו מעוניינים להעביר, כמנהלים או יזמים, איננו העיקר. העיקר הוא יכולתו וצרכיו של הצד המקבל לקבל את המסר. הרצאת "לעניין את מי שכבר ראה הכל" מבוססת על האמונה שיכולות פרזנטציה מנצחת הן בסיס להצלחות רבות בתחומי החיים השוני ולכן מעניקה כלים מעשיים שיאפשרו לכל משתתף לפעול כפרזנטור ולסחוף את שומעיו אחר רעיונותיו ומטרותיו.

להזמנת הרצאה של משה שרון בחוג בית או בארגון: 054-6970455

 


אפסייט - בניית אתרים בניית אתרים אפסייט