כל זמן שהנר דולק - עוד אפשר לתקן. רבי ישראל מסלנט

הרשמה חינם למגזין הקבלה החודשי

אימייל:
שם:
שיעורים לצפייה
לימוד קבלה באינטרנט
לוח הרצאות וקורסים
ספרים | משה שרון
חנות ספרים ודיסקים
מאמרים
קורס | הרצאה | חוג בית
אימון אישי / זוגי
מן התקשורת
איך עושה משפחה?
לפי הקבלה
זוגיות לפי הקבלה
טיפים לחיים
ספרי קבלה להורדה
חנות ספרים ודיסקים
חגי ישראל לפי הקבלה
פרשות השבוע לפי הקבלה
שאלות נפוצות | קבלה
פיוטים
שעורים להאזנה לפי נושאים

טוען
קורס קואצ'ינג עצמי | 8 מפגשים

כולנו עוברים שינויים במהלך החיים. אישיים ומקצועיים, פנימיים וחיצוניים כאחד. כולנו חווים פחדים מן החדש וה"לא מוכר" ורובנו בורחים משינויים ומחפשים אחר המוכר והנוח. הסדרה "קואצ'ינג עצמי" מטיחה את משתתפיה שוב ושוב על קירות הקיבעון שהם בעצמם בנו ומוכיחה מעל כל צל של ספק שאדם הלוקח אחריות על גורלו ומוכן לחלום ולרצות, מסוגל, לברוא לעצמו מציאות חדשה. בהתחלה בראשו ולבסוף אפילו בבנק... לפניכם סדרת הרצאות מרתקת, מצחיקה וחווייתית בת 8 מפגשים, המעניקה זווית הסתכלות חדשה לחיים ומחוללת שינוי בכול ההיבטים והתחומים המקצועיים.

נושאי ההרצאות:

התעוזה של היום היא הנורמה של מחר
מדוע אנו עסוקים בלדאוג, לקטר ולהיות "קורבנות של החיים", במקום לשנס מותניים ולשנות? מדוע יותר נוח לנו להישאר תמיד במצב הקודם, אפילו שהוא לא אידיאלי? הרצאה שתלמד אותנו לקחת אחריות אמיתית.

לכעוס בלי להרוס
למה תמיד, רגע אחרי שאנחנו מחליטים להיות רגועים, אנחנו שוכחים ונופלים שוב לאותו לחץ מתסכל, מתעצבנים, יוצאים מאיזון ונלחמים עם כל העולם? ההרצאה מאפשרת למשתתף להבין את הנזק שנגרם לו ולסביבה כתוצאה מהיציאה מהאיזון, ומקנה כלים לחזרה לשקט נפשי, איזון ועוצמה פנימית.

תוצאות רבותי, תוצאות
לכולנו יש חלומות ומטרות, כולנו רוצים להיות במקום טוב יותר, אבל איך עושים זאת? כיצד עוברים נכון מרמת המחשבה לרמת המעשה? חכמת האימון מעניקה כלים לנסח נכון את מטרותינו ולפרוט אותם בצורה נכונה לתוכנית עבודה. הרצאה מעשית על הוצאה לפועל בחיינו.

מזל שזה לא עניין של מזל
מדוע אחד עשיר ומפורסם והאחר עובד כפועל פשוט ואנונימי? האם יש לאדם שליטה על גורלו? כל אדם מחפש את האושר בחייו, מתלבט, מהסס, ומחשב ללא הרף באיזו דרך לבחור את עתידו. האם גורלנו קבוע מראש או מוכתב על ידנו ? במה אנו חופשיים לבחור ובמה כבולים?


הסוד הגלוי: הקשבה פנימית
בסיפור גן עדן מסופר על כך שאלוהים מחפש את אדם ושואל אותו – איכה? האם הוא לא ידע איפה הוא? התשובה היא ש"איכה" זו השאלה שצריך כל אדם לשאול את עצמו – איפה אתה? בכל רגע ורגע. השיעור יעסוק בהתבוננות ומדיטציה כבסיס לקואצ`ינג עצמי.

הסוד הנסתר: הקשבה חיצונית
זה נשמע מפתיע, אך האנשים המצליחים ביותר ברוב תחומי החיים מתגלים לרוב כ"מקשיבים" הטובים ביותר ולאו דווקא כדוברים הטובים ביותר. הם מתאפיינים ביכולת רגשית ורוחנית מפותחת, ולאו דווקא כבעלי יכולת שכלית מפותחת. איך מקשיבים לאחר?


אינטליגנציה רוחנית
אינטליגנציה רוחנית גבוהה מאפשרת לנו להתמודד עם בעיות של משמעות ושל ערך. באמצעותה אנו יכוליםלמקם את מעשינו בהקשר רחב, עשיר ומשמעותי יותר. שיעור זה יעסוק באדם המחפש משמעות ובסופו נבין את משמעותה של נתינה, השפעה וההעצמה ככלי להשארת חותם אמיתי על אחרים.

חשיבה יצירתית שיטתית
מה מנהל אותנו בחיים? מדוע אנו נוטים לחשוב תמיד באותה צורה ? "חשיבה יצירתית" פירושה - להביא לכלל קיום משהו שלא היה קודם לכן. בשיעור זה נלמד עקרונות בחשיבה יצירתית: חלוקה, החסרה, איחוד, הכפלה, סיעור מוחות, הקצנה, סקרנות, תמימות ו-win win

הקורס מועבר במסגרת זמן אשכול בסינמה סיטי בגלילות ובראשל"צ

מארז ההרצאות קואצ'ינג עצמי

1-700-50-41-41 

 

הדפסה שלח לחבר חזרה לראש העמוד

אפסייט - בניית אתרים בניית אתרים אפסייט