כמים הפנים לפנים כן לב האדם לאדם. משלי כז

הרשמה חינם למגזין הקבלה החודשי

אימייל:
שם:
שיעורים לצפייה
לימוד קבלה באינטרנט
לוח הרצאות וקורסים
ספרים | משה שרון
חנות ספרים ודיסקים
מאמרים
קורס | הרצאה | חוג בית
אימון אישי / זוגי
מן התקשורת
איך עושה משפחה?
לפי הקבלה
זוגיות לפי הקבלה
טיפים לחיים
ספרי קבלה להורדה
חנות ספרים ודיסקים
חגי ישראל לפי הקבלה
פרשות השבוע לפי הקבלה
שאלות נפוצות | קבלה
פיוטים
שעורים להאזנה לפי נושאים

טוען
מכתבי תודה ממשתתפי ומאזיני "קואצ'ינג עצמי"

 

בעידן הזה של עודף מידע וחיים על המסלול המהיר מעטים הדברים שמצליחים ללכוד את האוזן, לתפוס את העין ולהיכנס אל הלב. אנחנו עסוקים מדי, רצים מדי, ממהרים מדי ולא תמיד קשובים.
כאשר קיבלתי את המארז "קאוצ'ינג עצמי – מתנה לחיים" הנחתי אותו על שולחן העבודה, בראש ערימת הניירת והמחברות. הוא שכב שם ומעליו נערמו, ככל שחלפו הימים, עוד ועוד מטלות. מדי כמה שבועות, בעיקר כדי למנוע קריסה (שלי, שלה) אני מדללת את הערימה, ומזיזה הצידה חלק ממרכיביה. את המארז הזה, משום מה, תמיד שמרתי לצידי, יודעת שיגיע הרגע בו הסקרנות תגבר על הקצב, והדיסק יתמקם במערכת השמע. בבוקר טרום-אביב אחד, כשהבית היה רק עבורי, קילפתי את האריזה...
מארז האימון האישי של משה שרון כולל שישה תקליטורים שכל אחד מכוון לתחום מסויים: כלים ליצירת תעוזה והגשמה, כלים להשגת איזון והשגת שלווה, מדריך למימוש עצמי, הכוח לבחור מול המזל והגורל, הדרך ליצירת מציאות חיים חדשה ודיסק אחרון שמדבר על זוגיות.
יש לו למשה שרון נוכחות ווקלית תיאטרלית ומשכנעת, שמצליחה להעביר את המסר באופן בלתי אמצעי, קליל, בגובה העיניים ועם זאת בדרך יעילה ואמינה. שרון מלהטט היטב במילים, בדימויים ובסיפורים ומעביר תחושה שהוא יודע על מה הוא מדבר. בדבריו, הוא משלב דוגמאות יומיומיות עם פכים פילוסופיים, תובנות גבוהות ומשלי עמים. שרון סוחף את קהל השומעים באולם ומשתף עמו פעולה באופן שגורם ליושב בבית להרגיש שהוא נמצא בהרצאה עצמה, ללא מאמץ מיוחד ובלי לזוז מהכסא.
נפלא לאנשים עסוקים שמנהלים את כל העולם אבל אין להם זמן לעצור ולטפל בעצמם.
נהדר למי שלא רוצים להתחייב לתהליך אימון של אחד על אחד, אבל מרגישים שהגיע הזמן לזוז משבצת.
יעיל עבור מי שעוגת הקאוצ'ינג נראית מפתה בעיניהם מבעד לחלון הראווה, אבל מעוניינים בינתיים רק בביס אחד.

ענת לב-אדלר, עורכת לייף-סטייל ב"ידיעות אחרונות" 

 


6 דיסקים לקואוצ'ינג עצמי ב-150 ש"ח! בעל הבית השתגע! זאת היתה תגובתי הראשונה.

המשך ההנאה והחוויה היו מהדיסקים עצמם. ברגע ששמים את הדיסק, קשה להפסיק אותו. ההרצאה בנויה נכון, מתפניות חדות בכל 2,3 משפטים שנעשים באמצעות בדיחות, אימרות, העמקה לרבדים אינסופיים, שיתוף, שינוי בטון ובאינטונציה ועוד.
כדאי לשמוע מרצה נדיר באיכותו!
בעבר נאמר לי על ידי לקוחה משותפת שההרצאה של משה שרון היתה מאלפת.
היום, גם אני שותפה לעדת המעריצים!
מומלץ! מומלץ! מומלץ!

עינת גרוס ברונר. מראות אסטרטגיה. ביה"ס להכשרת מאמנים.

 


 

רציתי לומר שאני מאוד מאוד מאוד נהנית מההרצאות שלך בזמן אשכול, סינמה סיטי. (3 מאודים, ושיהיה ברור שזה לא סתם טעות דפוס...)
גם המרצה מקסים, גם הנושא מעניין, וגם הצגת הנושאים בעזרת דוגמאות, ממש מתאימה לי ואני נהנית מכל רגע שאני יושבת בהרצאה. יישר כוח.

חנה


 

הי משה
הרשה לי לשתף אותך.

תמיד אהבתי את הים. בנעוריי גרנו ליד הים וניצלתי כל הזמדנות ללכת לשם: היו שנים בהם אהבתי לשחות, שנים בהם ניסיתי את דרכי (הכושלת) כדייג, היו תקופות בהן התמקדתי בלשחק מטקות, והיו סתם שנים. רוב חיי גרתי במרחק הליכה מהים, ובאותן 8 שנים בהן גרתי בבאר-שבע ובירושליים, הגעוגים נשארו. בשנת 2000 עברתי לת"א ואחד התנאים הראשיים במיקום הדירה שחיפשתי היתה: הקרבה לים כמובן.
לפני 4 שנים - ואין לי מושג מה היה אז - נכנס לי ג'וק לראש: החלטתי שאני לא הולך לים כי אני שמן מדי. אבל אין שום בעייה: "כשארזה אשוב ללכת לים". השנים חלפו, הים היה כה קרוב, אבל נאלץ להסתדר בלעדיי. לא פעם חברים הזמינו אותו לים, ותמיד הקפדתי להמציא תירוץ אמין.לא ראיתי בזה שום בעייה, כי לא מדובר החלטה סופית. אמרנו כבר, לא? "כשאהיה רזה אלך לים".

ב-23.06 הייתי ברצאה שלך ב"זמן אשכול". הרצאה מעשירה ומאד מעניינת. ואז הגיע המאמר של יאיר לפיד שהצגת לנו: "שישה חודשים לחיות". יאיר לפיד אומר שם: "למה לא עכשיו?". והוא מוסיף:
"לחכות עד שיבוא הרופא ויודיע שנשארו לך רק ששישה חודשים לחיות? ואז, תסלחו לי, כבר במילא מאוחר מדי".
ביום שישי, ב-26,06,2009, הלכתי לים.
הייתי כל כך מאושר, נזכרתי שוב בתחושה הנעימה של המיים החמים לפני השקיעה. נזכרתי בתחושה של החול המשתחל בו בין אצבעות הרגליים. החלטתי שאני לא מחכה יותר. וזו היתה החלטה כל כך נכונה. מאז הייתי כבר פעמיים בים, ועוד הדרך ארוכה, על מנת להשלים את החוסר של 4 שנים...... תודה על תרומתך.
עדי


 

אני ארז והגעתי אליך קצת מעמדה של יהירות. היה לי חשוב שאישתי האהובה, תחווה את התחום שאני כל כך אוהב וכל הזמן מנסה להשתנות לטובה. היהירות באה לידי ביטוי בכך שחשבתי שאני לא צריך את זה  וראיתי כמה אני יכול ללמוד ממך ולהשתנות. תודה. ארז 


 

היי משה, קיבלתי את המארז היום וכבר הקשבתי ל-2 דיסקים בדרך לחיפה היום.
משה, האמת? לא רציתי שהנסיעה תיגמר!!- זה פשוט מרתק.
אתה מדבר בצורה כל כך קולחת עם הומור ועם דוגמאות שזה ממש כובש...
הרבה תודה לך.
אורית 

 


 

אני רוצה לשתף אותך בכך שאני מאזינה בקשב רב לשיעורי הקואצ'ינג העצמי מתוך המארז. כאשר חשבתי איך לתאר בפניך את החוויה העוברת עלי בעת ההאזנה המילה הראשונה שקפצה לי לראש היתה "אני נהנית" אבל משהו לא הסתדר לי כי אין זו רק הנאה, זה מעבר לכך. התיאור המתאים יותר הוא - התרגשות. אני מתרגשת למשמע הרעיונות האדירים, הכלים החזקים כל כך. המסרים שלך פורטים על מיתרי הנשמה. אני רוצה לומר לך תודה גדולה!!! יתר על כן, חשבתי איך אפשר להפיץ את המסרים הכל כך חשובים הללו לעוד נשמות שמחכות, מה אתה חושב? מחכה בכליון עיניים לצאת הספר שלך וכמובן מתחילה אוטוטו לשמוע את כל המארז מחדש בפעם שנייה

עינת

 


 

אני רוצה להודות לך בשמי ובשם בעלי-אלי- על קורס מרתק שהעשיר אותנו מאד
וגרם לנו לחשוב קצת אחרת על כל מיני דברים קטנים בחיינו.
אני שמחה מאד שחווינו את החוויה הזו אתך במהלך הקורס,
אי לכך ניתן לך הזדמנות נוספת להעשיר אותנו גם בקורס הקבלה אליו נרשמנו. 

נילי ואלי

 


 

משה שלום
בסיומו של קורס קואצ'ינג עצמי בסינמה סיטי
אני מבקשת להודות לך על החשיפה לחומרים מענינים, על מתן כלים לחיים ובעיקר על הנועם והחיוך שלך במהלך המפגשים.
מקווה שנפשיך ונפגש בקורס לקבלה.
תודה ובהצלחה בהמשך
. סימה

 


 שמי יעל ואני משתתפת בקורס "קואצ'ינג עצמי" שמתקיים בסינמה סיטי בראשל"צ. כהקדמה אני מבקשת לומר לך כי ההרשמה לקורס הייתה כדי לשמוע באופן כללי מה זה קואצ'ינג, ציפיות רבות לא היו לי.
לכן אנצל את ההזדמנות לומר לך, שבמסגרת המפגשים בכל שיעור ושיעור הייתה לי סוג של הארה, ובכל שיעור ושיעור היה משהו "קטן" שלקחתי איתי.
נפלה בחלקך זכות גדולה להעביר את היכולות ואת הכלים שנמצאים ברשותך ולהפיץ את התורה ואת האמונה שלך לחיים טובים לכמה שיותר אנשים ... ואין סיפוק יותר אדיר מזה.
יעל


אני נמנית עם תלמידי הקורס שהסתיים השבוע ב "סינימה סיטי".
ההרצאות היו מאירות עיניים . בהיותי פולניה טהורה, (הן מצד הורי והן מצד הורי בעלי) על כל רגשות האשמה המשתמעים מכך ,אני אסירת תודה לך על המשפט המופלא " זה לא נגדך זה בעדי "(שכבר העליב משהי). עוד לא הצלחתי להגדיר לעצמי עד הסוף אבל פתאום קיימת איזו בהירות לגבי ההבדל בין "מה צריך" לבין "מה אני רוצה"תודה רבה ויישר כח ! ליאת


ראשית, תן לי לומר לך שאני מצפה בכיליון עיניים כל שבוע להרצאה שלך - שהיא הדבר הכי מעניין ומרגש שיש לי כל שבוע.
אמנם זה רק שעה וחצי והיא עוברת לי מאוד מהר, אך בשבילי זה הרבה מאוד מעבר. החל מהנסיעה לסינמה סיטי ועד מפגש עם אנשים חדשים.
ההרצאות שלך גורמות לי לפקוח עיניים ולתחיל לחשוב מה באמת חשוב בחיים .
הן מועברות בצורה מבריקה לטעמי, עם המון הומור ! אפדר לומר שפעם בשבוע אני צוחקת כמו שצריך, וזה עושה לי ממש טוב - אז המון תודה!
בלה


משה שלום
אני מאמינה בכוחו של הרגע ולכן החלטתי להעלות על הדף את רשמיי מהקורס שזה עתה הסתיים.
כשנרשמתי לקורס חשבתי לתומי שאפגוש אנשים בטווח גילאים קרובים אלי (אני בת 35), המחפשים לשנות משהו בדרך החיים שבחרו להם , כאשר הם עדיין צעירים וברי-שינוי או כאלה המעוניינים להעצים את מה שקיים בהם (כמוני).
הופתעתי לגלות קשת רחבה של גילאים והבנתי שהביטוי "אף פעם לא מאוחר" מקבל משמעות נוספת.
אף פעם לא מאוחר לעשות את ה"סוויצ'" במחשבה, בהתבטאות, בגישה.
המפגשים הדו-שבועיים היו מרתקים, ממש חיכיתי בקוצר-רוח ונהנתי מכל רגע. דרך העברת המסרים שבה בחרת נעשתה בצורה קולחת ומחושבת.
באחד המפגשים דיברת על "נתינה ללא תנאי" והזכרת לי את דבריו של אבי ז"ל , שהאמין שבשביל לקבל-חובה עלינו קודם לתת ומכל הלב.
בסיום הקורס נקטת במעין דמיון מודרך שהביא אותי לדמעות של ממש מעוצמת הרגש אליה התחברתי בנפשי.
הבנתי שזה קורס ראשון שהנך מעביר במסגרת "זמן אשכול" ומקווה שיבואו עוד רבים אחריו ותוכל ללמד את "התורה" הלאה, באותה שליחות ומסירות.
. ריבי.


משה, מסתבר שיש לי חור בדלי, כי בזמנו (אני בוגרת ממך-צוציק), לא ידעו לקרוא לבעיות בשמן. נהנתי מאוד מהקורס=ממך. העברת את החומר בצורה מעניינת, מגוונת, חכמה ומבחינתי עם ערך מוסף. ההרצאות תובלו בידע רחב ומגוון. ניכר היה שהושקעה בהכנתן הרבה מחשבה זמן והתעקשות על השגת מקסימום, דיוק בהבהרת הנושא. הסירטונים היו מדהימים. ואני בטוחה שכולם, כמוני, מופתעים מהדיוק שבבחירתם. טוב, אז שימך מתנוסס בפי. ולמי שיש סבלנות להתלהבותי, אני דוחפת לאוזנו את ההקלטות. רעיונות הם חלק בלתי נפרד ממני. כשדבר מה נראה לי מעניין ונכון, מייד אני חושבת איך אוכל לשלבו במעשי. תודה רבה וגדולה על המצגות. עכשיו אוכל להתענג עליהן יחד עם ההקלטות.

 


מידי יום, ובכל הזדמנות שאני נוסעת אני שומעת את הדיסקים שלך. יש לי צורך לפעמים לשמוע שוב ושוב קטעים שאני רוצה שיחלחלו ו/או יטמעו בי. אני מאוד אוהבת להקשיב, מעבר לידע שאתה מעביר, גם לדרך וגם איך שאתה משחיל ב- רכות גם מושגים מהיהדות. הדסה.

 


שלום לך, אין מילים בפי ואתה יכול לצטט. "אתה תותח" איש מקסים מנחה רהוט, חד, לבבי, חיכן מלא כריזמה בקיצור מלך.... דבורה


הרבה מאוד שנים הרגשתי שאני בביצה טובענית עד המותן שלא מאפשרת לי לצאת כל פעם שאני מנסה, לפני מספר חודשים פתאום ראיתי את עצמי ככה בדמיון שרק רגליי נותרו בביצה ואני זקוקה ליד שתדחוף אותי בקלילות החוצה, זה היה ממש צורך, בכל אופן בהרצאות שלך החל תהליך הדחיפה ואני מקווה שאני אעשה עם המתנה שקיבלתי ממך להמשך תהליך היציאה אל האני שלי המושלם. אליס


 שמי סיגל  ואני משתתפת בקורס קאוצי'נג עצמי בהנחייתך,בת"א סינמה סיטי. ראשית רציתי להודות על חוויה נפלאה !! לזמן אין משמעות בזמן ההרצאה, הוא חולף כהרף עין !! אתה ממש מנחה מעולה,מרתק קהל כה גדול, אוירה כה נינוחה, משלב חוכמה וידע רב מתחומים שונים וההומור מרנין את הלב...חגיגה לחושים... היריעה קצרה מלהלל ולשבח,יישר כח!!!


הערב שוחחת על סוג אחד של נתינה וזו ההקשבה, איזו מתנה אנחנו נותנים למי שאנחנו מקשיבים לו, מקשיבים באמת
בקורס הזה, אתה זה שמדבר אלינו , לקבוצה ואתה נותן לנו מתנה ענקית
ניחנת בכישרון ענק של דיבור רהוט, ענייני, חכם וקולח, חוש הומור וכנות נוגעת ללב
אני מברכת אותך על המתנה שאתה מעניק לי בכל מפגש ומוצאת את עצמי "מבכה" שזה עומד להסתיים עוד שניי מפגשים. 
עינת

 


 

משה שרון שלום,

אתמול היה זה, לצערי, השיעור האחרון שלנו אתך. 
אני מבקשת להודות לך על הרצאות מאד מעניינות מעשירות ומלמדות.

בלי כל ספק קבלתי ממך כמה כלים חשובים לחיים ואני משוכנעת שלפחות חלק מהם אני איישם ולא אשכח.

אני חייבת לציין שאתה העברת דברים חשובים אבל לא פחות היא הדרך המיוחדת שבה העברת אותם היתה כייפית, מעניינת והומוריסטית !

הציון שאתה מקבל ממני הוא מ-צ-ו-י- ן !!!

אז יישר כוח ! והצלח בכל שתעשה.

בהמון המון תודה והוקרה

נאוה

 

 

 

הדפסה שלח לחבר חזרה לראש העמוד

אפסייט - בניית אתרים בניית אתרים אפסייט